Posle porođaja sam previše smršala i volela bih da nadoknadim izgubljene kilograme, s toga bih volela da mi pošaljete neku dijetu za gojenje. Imam 45 kg i želela bih da se ugojim 7-10 kg.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.
    • Dijeta za gojenje sastavlja se nakon pregleda i uzimanja u obzir individualnih karakteristika osobe, a nakon isključivanja drugih oboljenja. Sastoji se od redovnih 5 obroka sa dosta testenina, skroba, krompira i pirinča, kao i dve mlečne užine. Mogu se uzimati i multivitaminski supelmenti i preparati za enteralnu ishranu npr. Nutridrink