Moja unuka više puta je imala infekciju, ranije Ešerihija coli, sada u roku od tri nedelje Proteus mirabilisom. Kakvu ishranu preporučujete?

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Niste napisali gde je infekcija. U svakom slučaju, radi se o crevnim bakterijama kojima van sistema za varenje nije mesto i moraju se lečiti antibioticima. Ishrana pomaže kod urinarnih infekcija u smislu menjanja ph mokraće, ali detalje morate dobiti u Savetovalištu za ishranu.