E ovako, svi kukaju kako imaju problem sa viskom kilograma i u medijima se konstantno govori samo o tome kako da se izgube kilogrami itd, a niko ne govori o tome kako da se "nabace" kilogrami. Imam 20 godina, visoka sam 175cm i imam 50 kg. Do sad mi to nije predstavljalo problem jer se bavim manekenstvom ali sad vec mi nije sve jedno. Sto se tice ishrane preferiram zdrav nacin ishrane(puno salata, povrca, zitarica itd). Na koji nacin bih mogla da se ugojim bar 5kg, ja bih bila zadovoljna??? Unapred zahvalna. Pozdrav

    Odgovoreno: 25. 08. 2007.

    • najbolji nacin je da posetite dijetologa. Sustina dijete je da se uobrocite na 5 do 6 manjih obroka dnevno, dosta skroba i proteina, manje zasicenih masti, a vise biljnih, posebno maslinovog ulja, riba i susenog voca, kao i jezgrastog voca. pozdrav, dijetom se dodaje do 2 kg mesecno