Aktivan sam biciklista rekreativac, posle svake voznje izgubim od 1500  do 2500 kalorija, pa sam hteo da vas pitam za savet kako da se brzo oporavi  organizam od tog napora kroz ishranu. Redovno uzimam med u znatnim > > kolicinama i da vas pitam postoji li neko ogranicenje za dnevnu dozu meda?  Pozdrav

    Odgovoreno: 21. 08. 2007.

    • posle voznje prvo uzmite tecnost, samo vodu, ili sok u vodi 1 prema 5 odnos, misli se na ravno na sokove tipa nekst i nektar.Zatim se uzima skrobni obrok lagani sendvic, testenina sa rezancima, krompir , pirinac sa tunjevinom i sl. Med se koristi ujutru a ne posle treninga. Ukoliko postoji glad moze se kasnije uzeti jos jedan raznovrstan obrok, sastav je manje bitan. To je ukratko, detaljniji jelovnik moze da napise dijeteteticar