1. Hormonska terapija - trening

    Pitanje broj: #159747

    Vežbam i do 5-7 puta nedeljno i želeo bih da znam koji je vaš stav po pitanju ishrane i eventalno neke hormonske terapije.

    Odgovoreno: 05. 02. 2019.
    • Poštovanje,

      Ishrana se određuje u odnosu na cilj koji želite da postignete, zdravstveni status i trenutan način ishrane. Pa precizniji odgovor mogu da dam ukoliko znam odgovore na ove parametre.

      Nisam pristalica i zagovornik primene hormonske terapije u svrhu ostvarenje bilo kog fitnes cilja. A inače, hormonsku terapiju mogu da prepišu samo endokrinolozi u slučajevima koji to zahtevaju.

      Iz iskustva mogu da kažem da bilo koji fitnes cilj, na rekreativnom nivou, može da se ostvari uz dobro isplaniranu ishranu i optimalnu fizičku aktivnost.