Postovanje,htela bih da pitam da li nam kafa kao stimulans moze pomoci pri boljem obavljanju svakodnevnih aktivnosti,ucenju i obradjivanju novih informacija.

    Odgovoreno: 21. 12. 2020.
    • Kofein jeste dobar u predsportskim aktivnostima i kao taka se savetuje i kroz napitak kao što je kafa, ali je sastavni deo i mnogih sportskih suplemenata.Ne smemo da zaboravimo da je on ipak kisele reakcije i da tako zakišeljavanje tela može konkretno da utiče i na metabolizam i metaboličke procese