Postovanje,želela bih da se konsultujem sa Vama o poremećaju ishrane,simptomi su preterana fizicka aktivnost,prejedanje,stres ,veoma ubrzano mršavljenje i gojenje.Nisam stručnjak pa bih potražila stručno misljenje o tom poremećaju.Zanima me i da li bi mogli da mi predložite neki plan ishrane koji bi mi pomogao.Hvala unapred!

    Odgovoreno: 02. 09. 2020.
    • Poštovana, zasigurno uz pomoć savremenog  individualnog pristupa  moguće je održavati i postići Vašu željenu telesnu masu uz adekvatnu fizičku aktivnost.Naravno suplementacija je od važnosti takodje.Postoje savremeni genetski  testovi  koji će Vam pomoći pri planiranju indiviodualnog plana ishrane u cilju postizanja i održavanja željenih rezultata.