Imam problem sa nadutoscu posle jela vazduhu u zelucu i nervoznim crevima i gasovima a nemam nikakve bolove

    Odgovoreno: 25. 08. 2020.
    • Takvi simptomio često mogu da budu posledica loše genetski crevne flore, tako da najčešće delujemo suplementacijom i ishranom da nju popravimo.Mnoge namirnice u lošoj kombinaciji takodje mogu da naprave pomenute probleme, te Vam je moj savet da sa nutricionistom poradite na kombinaciji namirnica i odabiru namirnica koje vi najbolje metabolišete.Ja sam se pre svega opredelio za analizu putem gena, to je medicinski najegzaktnija metoda kojom konkretno dobijate spisak namirnica koje najbolje Vaše telo metaboliše.Test se zove nutrigenetika i o tome možete više da pročitate na sajtu moje klinike u delu Weight loss centar, Vs clinic and beauty