Postovanje Zelela bih da pitam koliko zapravo ono sto jedemo i unosimo u svoj oraganizam deluje na nase raspolozenje,mozak i nase ponasanje,koliko zapravo hrana deluje na nas Hvala unapred

    Odgovoreno: 25. 08. 2020.
    • Svakako da namirnice deluju i energetski i psihološki na nas, ali je sve to individualno sa metabolizmom Vaših komponenti,najbolje je da uradite analizu gena gde konkretno dobijate spisak namirnica koje Vaše telo najbolje metaboliše.Naučno i egzaktno i rezultati se ne menjaju , to radite jednom u svom životu, i odabirom namirnica utičemo na gene da se oni ne ispolje ukoliko su mutirani tj loši.Nešto više o nutrigenetici možete pročitati na sajtu moje klinike u delu Weight loss centar, Vs clinic and beauty