Dobar dan kod problema sa ostipacijom pacijenata sa hipotoreozom da li je potrebno raditi nešto od analiza za pregled kod gastroenterologa?

    Odgovoreno: 17. 08. 2020.
    • Vaše pitanje su prosledili meni , ja kao nutricionista mogu da Vam kažem da suplementacijom pre svega i izbalansiranom ishranom možemo uticati na poboljšanje same crevne flore.Kada kažem suplementacija ne mislim samo na probiotike, već i na enzime, vitamin d i glutamin, ali nakon uradjenih genetskih testova koji će nam pomoći u individualnosti kako ishrane tako i suplementacije