Koje suplemente mogu da koristim za suzbijanje apetita koji je mnogo pojacan.Koje bi mi prepirucili

    Odgovoreno: 08. 07. 2020.
    • Postoje suplementi koji se daju da bi smanjili potrebu za slatkišima, ali nijedan pa ni ovaj suplement ne sme napamet da se koristi jer može dovesti do glavobolja, dijareje, pada šećera.Savet je da nakon uradjene krvne slike potražite savet sa nutricionistom i oko ishrane i oko suplementacije, jer često loš raspored obroka i kombinacija dovodi upravo do tih većih oscilacija i potreba za slatkim.