Poštovani, Imam 23 godine, student, na mojih 167 cm imam 52 kg ali izgledam kao da imam 40 kg. Pokušavala sam na razne načine da dodam kilažu, od pivskog kvasca i vitamina B do vitamina C, maksimalno se trudim da se zdravo hranim, nikada nisam držala dijete ili bavila intezivnim treninzima. Polako počinje da mi smeta i utiče na moju psihu. Da li postoji neki vid terapije ili dodatka ishrani (malo jačeg nego gore navedenog) koje bi mi bar malo pomoglo? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 08. 07. 2020.
    • Postoji suplementacija koja treba da se uključi uz svakodnevnu ishranu, svakako moj predlog je da se uradi analiza strukture tela da nakon toga pogledamo koji nam je cilj i da se planira i ishrana i suplementacija u skladu sa tim.Postoje i aminokiseline, glutamin , bcaa, whey proteini i gejneri ali moj je savet ništa napamet.