Postovanje Muku mucim sa kilogramima vec duze vrijeme(181 visina,tezina 103 kg,39 godina).Inace uradio sam pretrage krvna slika mi je ok,jedino trigliceridi povecani.Zdravo se hranim,fiticka aktivnost nije nekakva ,ali na poslu svakodnevno predjem oko 5 km,izbjegavam slatkise,gazirana picaitd.Kada uporedim sebe sa drugima nekada se zapitam gdje ja to imam 103 kg jer neki moji prijatelji su iste gradje a imaju manje kilograma.Inace sam bio sportista dugi niz godina.Molim Vas recite mi o cemu bi moglo da se radi i sta bi bio prvi korak da se krene u resavanju problema. Hvala

    Odgovoreno: 21. 02. 2020.
    • Poštovani,

      Ponekad se zapravo dešavaju takva stanja kada unosimo previše namirnica koje ne metabolišemo što danas vrlo lako može i da se utvrdi. Nutrigenetskim testom možemo konkretno da odredimo namirnice koje Vaše telo dobro metaboliše i koje nam daju rezultat ka krajnjem cilju.Možete o nutrigenetici da detaljno pročitate na našem sajtu Vs clinic and beauty.Naravno nedovoljne su samo te analize, već nakon toga treba najindividualnije pristupiti izradi plana ishrane, što podrazumeva i analizu strukture tela na Seca analizatoru (medicinska vaga koja nam daje detaljan uvid u raspored masti, viscelarnih masti, vode, minerala, mišića i svega onog što čini naše telo)

Komentari na pitanje: #166749

    • Velibor Zelenkovic 02. 03. 2020.

      Hvala na odgovoru,odgovorite mi na mejl molim Vas koliko kosta sveukupno plan ishrane,merenje na tim spravama i sve sto ide uz to,nisam iz srbije ,i ako bi se desilo dosao bih jedan dan avionom. Jednostavno cena me zanima da znam da se organizujem.