Molim Vas da mi kažete da li je moguće pomoću kognitivno - bihevioralne terapije skinuti kilograme i nakoji način. Imam deset kila viška, trčim dosta, ali hrane nikako ne mogu da se odreknem. Kako?

    Odgovoreno: 11. 12. 2019.
    • Poštovana,

      Svakako da ne trebate da se odričete hrane, a još gore je telo izlagati povećanom stresu usled jake fizičke aktivnosti, Svakako da organizovanjem ishrane i te kako možete ukombinovati namirnice koje će Vam dati rezultat mršavljenju, a da pritom ne morate da idete na jako niskokalorične dijete.Program Vs weight loss koji ja vodim i te kako može da Vam u tome pomogne.Postoji program i za one koji su malo nedisciplinovaniji gde uz program ishrane sa svojim terapeutima radimo i dodatne tretmane koji nam pomažu u procesu korekcije telesne mase, posebno kada bude neplaniranih greškica.