1. Povećanje kilograma na zdrav način

    Pitanje broj: #137890

    Dobar dan, htjela bih da se ugojim 2 kg, ali na zdrav način. Da povećam mišićnu masu i da mi to ne ode u salo. Možete li mi predložiti po kom programu da se hranim?

    Odgovoreno: 17. 01. 2017.
    • Poštovana, promena načina ishrane neće vam doneti 2 kilograma mišićne mase. Uz to morate da radite trening snage, a moja preporuka je da to budu višezglobne vežbe kao što su: čučanj, iskorak, mrtvo dizanje, benč pres i potpomognuti zgibovi. Promena u ishrani podrazumeva 1 do 1.5 g proteina na kilogram telesne težine i isto toliko ugljenih hidrata.