1. Pivski kvasac kapsule

    Pitanje broj: #140036

    Dobar dan, imam 14 godina i borim se sa debljanjem, pa sam kupila suhi pivski kvasac u kapsulama. Htjela bih pitati koliko dnevno smijem uzeti tableta? Na kutiji piše 3 kaspule dnevno, a negdje sam pročitala da neki piju i 6-8 tableta dnevno. Što se može dogoditi ako popijem više od preporučene doze? Hvala unaprijed i lijep pozdrav.

    Odgovoreno: 17. 01. 2017.
    • Poštovana, kvasac kao i bilo koje sredstvo za mršavljenje Vam ne savetujem. Jednostavno, priroda nije toliko hranjiva da zalihe energije koje ste skupili za "ne daj bože", mogu da se istope jer ste popili neke reklamirane tablete. Bolje vam je da povedete računa o ishrani, preporučujem "low carb" dijetu i trening snage. To je "win - win" varijanta za mršavljenje.