Poštovani dr, Koja hrana je najbolja za stenoznp difuznu jetru koja je oštećena alkoholom?

    Odgovoreno: 21. 01. 2021.
    • Potrebno je da svakog dana popijete 300 ml kozje surutke. Ako vam smeta njen ukus, možete s njom pomešati Neskvik ili neki drugi proizvod koji se meša na hladno. Savetujem najmanje 1,5 litar Prolom vode ili Rose dnevno, i tablete Hepanoklin 2x1.

      Odgovorom na Vaše pitanje sam izreklamirao rekordan broj brendova od kad sam konsultant na stetoskopu, pa molim predstavnike da mi isporuče bar po jedno pakovanje od svega nabrojanog. 😀

Komentari na pitanje: #176647

    • U pravu ste, dr mi je prepisao Lagosu na bazi silmarina, a i ja to preporučujem proizvodjačima.