Zelim da znam najefikasniju dijetu. . Posto ima svega 13 god teska sam 89 kg a visoka 165 cm: d molim vas pomozitee da se rijesim ovoga: d

    Odgovoreno: 29. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Najefikasniju dijetu moraš tražiti kod svog lekara, a onda to što ti on bude rekao budeš uporna stalno da sprovodiš. Ne postoji dijeta koja će tvoju težinu regulisati za 10 dana nego postoji stalna briga i pažnja oko pravilne ishrane, dakle moraš najefikasnija biti upravo ti pa će i dijeta onda biti najefikasnija. Drugo: nema dijete i mršavljenja ako se dugo sedi ispred televizora ili računara, nego se mora biti redovno aktivan i u pokretu.