Htela bih da vas pitam kako da dodam kilazu? Visoka sam 170 cm i do pre tri meseca sam imala tezinu od 51 kg. Sada imam 47 kg. Nikad skoro nisam gladna, uvek mi je nesto prece. Zapostavljam sebe a brinem za porodicu. Dajte mi neku dijetu kako bih dodala bar 5-6 kg. Pozdrav.

    Odgovoreno: 28. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Posetite nutricionistu da bi dobili dijetu. Određivanje dijete dolazi nakon što sa nutricionistom popričate o navikama. Na primer: koliko obroka imate dnevno? Koliko ste fizički aktivni? Mogao bi da pomogne i psiholog. To je besplatno u zdravstvenim ustanovama.