Postovani imam 37. God, i najvecu kilazu do sad 87. Kg. Rodila sam devojcicu carskim rezom 1998. God, ostala sam trudna sa kilazom 68-70 kg, i kao devojka sam imala 66-68. Kg. U trudnoci sam imala 98 kg kada sam otisla da se porodim a imala sam stalni nadzor lekara, i sve je bilo ok, dosla sam kuci sa 80. Kg i posle godinu dana imala sam 72-73kg. Poslednju godinu dana ne radim, aktivna sam u kucnim poslovima i setnjama povremenim oko 5km. Aktivno sam igrala kosarku do udaje, i sada razmisljam da pocnem sa trcanjem ili svakodnevnim brzim setnjama po 4-5km. Imam najvise apetit pred menstruaciju, jede mi se slatko, pocela sam da pijem gorku kafu a sladila sam. Visoka sam 177cm. Zelju za hranom nemam u jutarnjim casovima, i uopste ne jedem puno, prosto mi krivo kada vidim koliko neki jedu obilno a nisu debeli, pozdrav i vasa preporuka

    Odgovoreno: 28. 04. 2011.
    • Poštovana,
      To što ste planirali - počnite. Potrudite se da ne preskačete obroke, a preskačite slatkiše, slatke napitke i sokove, grickalice i sve namirnice koje zovemo - masnim. Uvedite povrće u nekom obliku za svaki glavni obrok. Za ručak redovno veliki tanjir supe na početku. Svaki dan sa 2 čaše mleka ili jogurta. . Itd. .