Postovani, moj problem je metabolizam. Mislim da je tako ceo zivot, uvek sam bila punacka, bez obzira na to sto sam se bavila plesom, folkorom. Svesna sam da nikada nisam bila gojazna ali imala sam uvek neki visak. Vremenom sam uspela da se posvetim sebi, i pre dve god. Dovela sam se do idealne tezine, nekima sam i premrsava, ali ja se osecam tako najbolje. Problem je sto svo ovo vreme ja se mucim da bih je sacuvala. Opet, primetila sam da mi se desava da neke probleme pokusavam da zaboravim uz hranu, pa mi se dese i prejedanja, posle ide mucnina, kajanje, los osecaj koje jedino dijete mogu da ubiju. Iskreno, shvatam da pravim problem i za fizicko i psihicko stanje. Treba mi neciji savet. I preporuka. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 28. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Razgovor sa psihologom bi bio na mestu. Razgovor sa nutricionistom i radi pravilne procene uhranjenosti i radi disusije o ishrani, o količinama hrane, eventualno nekim navikama. Redovna fizička aktivnost - to niste pomenuli.