Postovani, ortoped-fizijatar zbog problema sa ledjima-kicmom mi je preporucio da smrsam od 12-18 kg u sto kracem roku. Molila bih da mi preporucite nacin ishrane s obzirom da dojim /beba ima 2 mjeseca/. Da li je preporucljivo vjezbanje jer fitness instruktor je preporucio tek kad beba napuni 6 mjeseci? Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Dok je ovaj odgovor stigao beba je malo porasla. . Morate kod nutricioniste. Ishrana se planira na osnovu merenja, a to što dojite se uzima u obzir kod određivanja dijete. Smršati u što kraćem roku ne sme da bude nekritično, imperativ i da postane maltretiranje nego planska redukcija težine umereno ali uporno. Preskakanje obroka, 2 obroka dnevno nije dobra strategija.