Postovani doktore, imam problem sa viskom kilograma i neredovnim odlaskom u toalet. Nemam puno vremena za fizicku aktivnost, znam da je to veliki problem. Trenutno imam 70kg, volela bi da dodjem na moju staru kilazu (50kg) . Gojila sam se par meseci, i nisam primetila. Zanima me da li ima neka "brza" dijeta? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 27. 01. 2011.
    • Poštovana,
      Ne bih se usudio da vam tek tako ispunim želju i dam bilo kakav brzi recept na osnovu malog broja podataka.
      uz korekciju težine uvek se mora raditi i na korekciji navika u šta spada i element fizičke aktivnosti. Dakle, nikada nije samo stvar brojke na vagi. Potražite nutricionistu, to je jedino ispravno.