Rezultati za inr su mi od 1, 65 i padaju do 1, 42. Pijem farin. Lekar kaze da na to utice ishrana. Sta smem da jedem a sta ne smem da bi se rezultati popravili.

    Odgovoreno: 30. 12. 2010.
    • Poštovani,
      Bilo bi lepo da ste od vašeg lekara dobili ili savet o ishrani il savet gde da nađete nutricionistu. Morate nastojati da vam ishrana bude balansirana, ujednačena iz dana u dan - to je glavni savet! U okviru toga i balansiran unos kupusa, zelene salate, mladog luka, spanaća - iz dana u dan. Ujednačen unos maslinovog ulja ili margarina - ako njih koristite, a margarin, da znate, verovatno koristite često i to posredno preko slanih ili slatkih proizvoda u koje je umešan. Poremećaj ishrane - pošteda zbog povraćanja može takođe da vam šteti pa onda ciljano proverite inr.