Postovani doktore ja verujem da sam pogodio oblast. . Operisao sam dvaputa srce i konstantno imam kilazu 55 kilograma a visok sam 177 i imam 18 godina i nikako nemogu da se ugojim pio sam razne preparate vitamine i nista sta mi vi predlazete???? Molim vas odgovorite mi na ovu adresu unapred hvala na odgovoru aleksandar034@gmail. Com

    Odgovoreno: 06. 01. 2011.
    • Poštovani,
      Jedite pet puta dnevno raznovrsne obroke, unos hrane količinski mora biti veći, najbolje da vam nutricionista da plan ishrane, a mnogo bi koristio razgovor u kome bi se čule i vaše navike u ishrani. Internista bi trebalo da vam kaže koji stepen opterećenja možete da podnesete, obzirom na stanje srca, od čega zavisi i unos hrane, jer nije isto da li ćete biti aktivni, ili ste osoba koja se mora čuvati od fizičke aktivnosti.