Poceo sam da pijem protein 48 – natural twisthttp: //www. Nutricia. Rs/files/protein-48. Jpgna bazi surutke, pivskog kvasca i belanca jajeta. Zanima me vase misljenje o ovom proizvodu? Rekreativno idem u teretanu 3-4 puta nedeljno, visok sam 1, 97 i tezak 87 kg.

    Odgovoreno: 25. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Nisam upoznat sa sastavom proizvoda, u smislu količine sastojaka. Sa druge strane sastojci su jasno prirodni, sa minimalnom masnoćom, bez holesterola, tako da ne može biti štete. Glavni sastojak surutke je mlečni šećer - laktoza, tek da znate, u prahu surutke laktoza čini oko 70% . Možete ovo koristiti, ali i ne morate ukoliko u dnevnoj ishrani imate i mlečne proizvode (surutka se na kraju krajeva ipak dobija od mleka) , jaja (po vašoj volji - samo belanca) , kao i druge namirnice koje će vam sve zajedno dati i ugljene hidrate, proteine, vitamine, minerale itd. .