Zanima me koliko je soljica kafe preporucljivo piti dnevno? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 21. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Pitanje se indirektno odnosi na unos kofeina, s tim da kofeina pored kafe imate u kola- bezalkoholnim pićima, pravom čaju (zeleni - crni) , energetskim napićima, ali ima i u kakau tj proizvodima koji sadrže kakao, i sve ovo morate uzeti u obzir, ukoliko te namirnice konzumirate. Sama kafa, podrazumevamo iz koje nije uklonjen kofein - smatrajte 2-3 šolje dnevno umerenim pijenjem kafe.