Mrsavost, ubrzani metabolizam. Nisam imala ubrzan metabolizam do pre par godina. Nepusac, unosim normalnu ili vecu kolicinu hrane nemam problema sa apetitom. Do promene u metabolizmu je doslo posle dugog vremena pod vecim stresom zbog posla i nedovoljno spavanja - to je vec godinu dana otklonjeno. Da li treba uraditi testove hormona stitne zlezde ili jos neke testove i komspecijalisti da se tacno obratim? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Dakle, obratiti se internisti - endokrinologu, on će upravo proveriti i rad štitne žlezde. Posle može i nutricionista, da se posle merenja proceni stepen uhranjenosti i eventualno interveniše.