U trudnoci sam se ugojila 30kg. Kazite mi molim vas kako da vratim kilazu na staro, kazite mi koja je najbolja ishrana?

    Odgovoreno: 09. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Potražite nutricionistu da bi dobili plan ishrane primeren lično vama. U tom razgovoru razjasniće se nešto i oko vašeg stila i strukture ishrane, o stepenu vaše fizičke aktivnosti i drugo. Kako da vratite kilažu? Pravilna ishrana, odgovarajuća po količini i strukturi namirnica, smanjenje koncentrovanih, praznih kalorija i verovatno povećanje fizičke aktivnosti u odnosu na staro. Još nešto, morate biti uporni na duže staze.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #69057

    • I moja tetka je imala isti problem posle trudnoce. To priroda resi na svoj nacin samo treba biti strpljiv. Mozda neka mala dijeta, nista ne izbaciti ali smanjiti kolicine i naravno vise manjih obroka tokom dana. I zar su kilogrami toliko bitni, kad imate najvece blago ovog sveta-dete? Izgled je prolazna stvar, bitno je ono sta nosite u sebi, vasem suprugu sigurno nisu bitni vasi kilogrami. On voli zenu u vama, a to je najbitnije.