Bulimičar sam deset god. Počela sam da osjećam posledice, srce bubrezi, umor, lekari u čačku su me lečili samo tabletama za smirenje, još mi niko nije dao uput bar krvnu sliku da izvadim. Od vas tražim savet o pravilnoj ishrani kako bih počela da nadoknađujem elektrolite, ako je to moguće. Sad jako retko povratim, želim i moram sebi da pomognem, ali moram ovako zato što lekari kad im kažem da sam bulimičar traže predamnom u knjigama kako se to piše

    Odgovoreno: 21. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Morate se lečiti kod i psihijatra i kod nutricioniste. Ovog drugog ćete naći u zavodu za javno zdravlje, to su specijalisti higijene - tako je to rešeno u našem zdravstvenom sistemu, eventualno ćete naći višeg dijetetičara u preventivnom centru nekog većeg doma zdravlja, pa vidite da li to postoji u vasem domu zdravlja.