Želela bih savet za dijetu jer imam oko 15 kg viska. Visoka sam 173cm a teska 86 kg. Ranije uspevala bez mnogo muke da odrzim kilažu ali u zadnjih godinu dana nikako. Dali psihički problemi uticu na odrzavanje kilaže? Koja je dijeta najdelotvornija bez jo jo efekta? Koji je preparat za skidanje kilaže naj delotvorniji?

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Odgovor na vaše pitanje je da odete do nutricioniste, pod uslovom da želite da sprovodite predloženi način ishrane. Umesto odgovora na ostala pitanja ja vas da pitam kako to da niste pomenuli koliko ste fizički aktivni, a stigli ste da pitate o preparatima za skidanje težine?! Nema ni jednog rešenja van vas lično!!! Oko psiholoških problema razgovarajte sa psihologom, obavezno!