Imam 34 godine i vec nekih 5 godina problem sa tezinom, ranije sam trenirao kosarku i ubrzo posle toga kilogrami su se nagomilali, sada sam visok 1, 97 i tezak 130kg. Treniranje mi je sada u drugom planu jer sam veci deo dana zauzet na poslu, a tezina mi pravi problem i u svakodnevnim aktivnostima imam problem i sa povisenim pritiskom. Interesuje me vas savet za ishranu? Pokusavao sam da smanjim hranu, i da se odreknem slatkisa ali bezuspesno i ponovo bih se vracao na stari nacin ishrane. Sta mislite o kapsulama koje sagorevaju mast reduzell 36, u kombinaciji sa pravilnom ishranom da li bi mi ih preporucili? Hvala.

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Niste naveli da ste potražili i poslušali nutricionistu. U vezi navedenih kapsula nemam iskustva. Imam pitanje: ukoliko bi koristili te kapsule u kombinaciji sa pravilnom ishranom šta mislite šta bi vas dovelo do dobrog rezultata? Kapsule ili ishrana ili oboje? Kako ćete to razlikovati? Sve one koji bi da kilograme gube uzimajući preparate koji blokiraju iskorišćavanje masnoća iz hrane podsećam da kalorije dolaze i iz ugljenih hidrata, tako da ukoliko glad utoljavaju velikim količinama hleba, peciva, i slatih namirnica (šećer, med, marmelade, sokovi, slatkiši) mogu dobijati na težini sa te strane!