Postovan, imaam skoro 17. Godina, a vec 76 kg. Visoka sam 170. Sta da radim, imte li neki savet za mene, o pravilnoj ishrani? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 07. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Imao bih puno saveta, ali bi trebalo da kucam bar 20 minuta. Imam i jedan kratak savet - potražite nutricionistu i porazgovarajte o vašim navikama i pravilnoj ishrani. Za početak ne jedite više, a uspostavite naviku da dnevno sakupite sat vremena šetnje ili kombinacije šetnje, vežbi, bicikla, igara, plesa, plivanja i slično. Svaki dan!