Dobar dan, imam 8 kg viska pa vas molim da mi pomognete. Visoka sam sam 166 a teska 74 kg

    Odgovoreno: 22. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Treba da nađete nutricionistu kod koga bi dobili plan ishrane prikladan za vašu sadašnju težinu. Regulisanje težine, pošto niste gojazni, može biti lagano, bez specijalnih ciljeva i rokova, više kao ispravni stil u ishrani. Nije stvar samo u ishrani nego i u fizičkoj aktivnosti, a o tome niste ništa rekli.