Znam da nemate carob stapic-odgovor postovani ali onako grupo uopsteno cega da se drzim imam 120 kg malo mi tabani oticu vode, salate neki vitamini-radim u 3 smene pa nemam vremena da studiozno pripremam hranu-uz razne stresove itd hvala vam na bilo kakvoj sugestiji-sramota me je bivsi polu difovac pred kraj 3 god slomio nogu

    Odgovoreno: 09. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Malo konfuzno pitanje, u kome se najbolje razume onaj deo da imate 120 kg i da tražite bilo kakvu sugestiju. U redu: tri obroka dnevno, u svakom osim kada ste na poslu puno povrća, po 100g hleba ili hleb menjate za krompir, pirinač, kiflu. Nikako pite, burek, lisnata testa ili mekike. Po 2 kaf kašičice ulja za obrok upotrebite za šta vam treba. U obroku najviše 100 g mesa za ručak, u drugim obrocima upola manje sira ili jaje ili 30g šunke. Dva puta dnevno po čaša mleka ili jogurta. Voće između obroka. Nema slatkiša, sokova ni grickalica. Vitamini vam ne trebaju. Eto sugestije. Kada počinjete?!