U menopauzi sam vec 4 godine. Nikada pre nisam imala problema sa tezinom, 163 cm visoka i imala uvek 55 kg, cak i posle porodjaja. Sada imam 20 kg viska i neznam kako da se pravilno hranim, da bi smrsala, potreban mi je plan dijete. Holesterol i secer su u redu. Neznam kako da se izborim sa sadasnjim hormonalnim statusom koji je potpuno poremetio moj metabolizam. Hvala!

    Odgovoreno: 21. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Donesite odluku da nešto želite da menjate u stilu života, u ishrani i fizičkoj aktivnosti. Deo te motivisanosti treba da bude i da pronađete i odete do nutricioniste po plan dijete. Uz to ćete prodiskutovati o dosadašnjim navikama i čuti razne korisne informacije oko namirnica.