Imam ugradjeni vestacki zalizak na srcu. Pijem lek farin i vredenost inr ne mogiu da dovedem u zeljenom intervalu 2. 5-4. Ili je vise ili manje. Kako da dovedem da inr bude u tom intervalu? Posto imam cesto bolove u glavi i levoj strani posle operacije koje lekove smem da pijem a da ne uticu na kolgulaciju? (lekove za bolove, temperaturu) igor hvala.

    Odgovoreno: 27. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Oko lečenja pitajte internistu. Farin i ishrana imaju veze. Opšta je preporuka da imate ustaljeni, ujednačen stil u ishrani, u pogledu izbora namirnica, broja obroka i količine hrane. Kada je to ujednačeno i farin će dati bolji rezultat.