Zanima me da li u nisu postoji strucnjak (psihijatar) koji ima iskustva u lecenju bulimije? I ako postoji, da li mogu da dobijem broj telefona i ime? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 27. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Mislim da neće biti problema da pozovete na primer psihijatra doma zdravlja, pa bi vam on dao informacije koje tražite, obzirom da su stalno u kontaktima sa drugima iz te struke. Dakle, 018 503 503 pa tražite šefa psihijatrije ili načelnika specijalističke službe, koji je takođe psihijatar.