Postovani, imam 24 godine, visok sam 188cm, i imam 73 kg koji variraju 2-3 kg, zanima me koje analize bi mogao da uradim kako bi se ugojio i zadrzao masu. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Analize koje bi radili imaju za cilj da se proveri zdravstveno stanje, recimo krvna slika, stanje šećera u krvi, masnoća i drugo. Ukoliko na osnovu analize nije potrebno da se specijalno modifikuje ishrana onda jedite mešovito, u većoj količini, kroz više obroka i uvek izaberite ono što se zove zdrava ishrana a ne kaloričnija usled visokog sadržaja šećera i masnoća. Za masu je uvek dobro da ste fizički aktivni čime povećavate masu mišića a ne sala.