Postovani, imam 27 god. Visoka sam 160cm a teska 54kg. Htela bih da skinem salo sa stomaka. Obim stomaka neposredno iznad pupka mi je 88cm, a obim struka 80cm. Da li mi mozete reci na koji nacin da skinem i koliki obim bi trebao da mi bude? Ali imam hiatus herniju i ne mogu bas mnogo da vezbam. Da li je dovoljno da vezbam na steperu? Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Po mom sudu imate dobre mere, dobru težinu, a mršavljenjem nećete skinuti salo selektivno sa jednog područja. U pogledu vežbanja bolje da porazgovarate sa fizijatrom, obzirom na herniju, dakle sa nekim kompetentnim. Vežbajte zbog zdravlja a ne zbog nekoliko santimetara sala, koga ionako nemate suviše. Svako ima svoju liniju i građu - upamtite to.