Evo sam vas gledala u u. S i mnogo mi se svidja vas nacin vodjenja zdravog zivota. Pitanje: imam 59 g. Zdravlje mi na nuli. Od kako sam u americi vec 14 godna ne vodim nikako racuna o sebi. Nisam o tome razmisljala ali vi ste mi dali snagu za neki novi poceta. Sta da radim. Kako da pocnem. Inace sam debil. Treba mi real pocetak. Hvala kimeta

    Odgovoreno: 30. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Ovo pitanje tumačim da je upućeno osobi koja se predstavlja kao 'strongman', ali na ovoj strani ta osoba ne daje odgovore, odnosno ne sećam se da je ovde na neko pitanje odgovorila u toku više meseci. Mene sigurno niste gledali u u. S.: )