Postovani lekari, ja sam ljilja iz vrnjacke banje. . . I zelela bih da vam postavim jedno pitanje. . . Imam 61 kilo ali sad sam malo smrsala. . . Sad imam oko 50, 51 ali zelela bih da smrsam da imam oko 40, 45 kila. . . Sa cime ja trebam da se hranim i sta da jedem da bi smrsala??? Uzmem jednu mrvicu hleba za svaki zalogaj. . . Ne jedem slatkise. Ali nista, nikako da smrsam. . . . . . . . . . Dali imate neku dijetu ili sport da mi preporucite?????? Pozdrav

    Odgovoreno: 28. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Ako si već pitala lekara, onda imajući u vidu medicinske razloge a ne isključivo estetiku i ispunjavanje želja, rekao bih da se preko svog lekara raspitaš gde da nađeš dijetetičara koji bi realno i objektivno procenio tvoju težinu sa medicinskog stanovišta pa tek onda da se razgovara o eventualnom smanjenju težine. Nije sve u težini.