Postovani, htela bih da me posavetujete, imam poprilicno viska kilograma, trenutno imam 89 kg, posle porodjaja sam se ugojila, prosecna kilaza mi je bila oko 70kg, htela bi da smrsam, visoka sam 164cm. Trenutno idem na aerobik*koji traje 2 sata* vec nekih 7 meseci, koji je u kombinaciji sa vezbama za razlicitu grupu misica, uspela sam da skinem 7kg ali uvek variram oko 2kg. Htela bi da mi kazete kako da uspostavim pravilnu ishranu i ogranicim unos kalorija, moram da napomenem da testenine i testa slabo jedem ali slatko je vec problem. . . Unapred hvala na odgovoru. . .

    Odgovoreno: 30. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Pravilna ishrana je mešovita, podeljena u 3 ili više obroka, dosta povrća i voća, a slatkiši zaista štedljivo. Koliko hrane - to je već posao nutricioniste u ličnom kontaktu sa vama: )