Dobar dan, dugo se mucim sa kilama, nisam debela ali me nervira stomak i butine. Stvarno me je sramota da izlazim na ulicu. Volela bi kad bi mi dali neku dijetu ja sam ab+ i ima 65 kila a visoka sam 66 kg. Hvala.

    Odgovoreno: 27. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Za sada ću reći da niste bili jasni sa podacima - dva puta ste dali kilograme. Krvna grupa nema veze sa dijetom, ali ima biohemijska analiza krvi. Niste ni reč rekli o navikama u ishrani i fizičkoj ishrani. Razmislite malo, ljudi obično znaju u čemu greše pa se goje.