Postovani.
    Imam jedno pitanje za vas. Znam da ovakvih pitanja dnevno dobijate na gomile, ali. Kako da se zdravo oslobodim suvisnih kilograma? Imam 21god. Visoka sam 185cm. I imam 74kg. I kako da otklonim strije koje imam vec godinama na tijelu? Nemam kompleks od toga, ali voljela bih da izgledam pristojno za svoje godine. Unaprijed hvala. . .

    Odgovoreno: 21. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Sa merama koje ste naveli vi imate besprekorni stepen uhranjenosti, pa čak i mogućnost da sezonski varirate u težini par kilograma. Bolje da nađete nutricionistu koji će vas posavetovati kako da pravilno gledate na svoju težinu, da postavite realne standarde, da nemate zdravstvenih razloga da težinu skidate ispod ove. Umesto mršavljenja siguran sam da vam treba detaljno savetovanje o zdravoj ishrani. Nadam se da niste izgubili iz vida redovnu fizičku aktivnost.