Imam 30 kg. Viska, radila sam intoleranciju na hranu, toga se drzim vec 20 dana, svega sam smrsala 4kg. Da li da nastavim da se pridrzavam ovog nacina ishrane ili. . .

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Javite se nekom nutricionisti. Ne znamo kako ste procenili višak kilograma, radili ste test intolerancije ali ne znamo kog načina ishrane ste se držali, šta ste sve eliminisali i da li samostalno ili pod nadzorom nutricioniste. Da li da nastavite - pitajte onoga ko vas je savetovao, ko ima uvida u vaše stanje.