Imam 33 god, visoka sam 1, 65 cm i teska 79 kg. Molim za savjet nutricinoniste gdje mogu naci upustva o nacinu ishrane. Pusac sam vec 10 god.

    Odgovoreno: 12. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Pošto vidim da ste vični internetu, možete probati i tako. Ipak prava je stvar javiti se svom lekaru, pa ako vam on ne može pomoći, uputiće vas na nutricionistu. U srbiji oni su uglavnom u zavodima za javno zdravlje. Čak i bez toga, prekid pušenja, redovna, makar rekreativna fizička aktivnost, i uzdržavanje od slatkih namirnica i napitaka može biti od pomoći.