Koliko je vremenski potrebno piti zeleni caj da bi se videli prvi rezultati?

    Odgovoreno: 12. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Niste bili jasni na koje rezultate mislite. Verovatno mislite na mršavljenje. Zeleni čaj vam ne može biti glavni pristup mršavljenju. Sa druge strane, zeleni čaj je odličan napitak, uzimaćete ga zbog antioksidantnog delovanja, a taj učinak nećete moći opipljivo i merljivo da osetite. Radi se o opštoj konsolidaciji zdravlja. Ako ste mlađa osoba plodove konzumiranja zelenog čaja braćete u 50. -60. -70. -tim godinama života. Prijatno: )