Molim vas da mi odgovorite da li ishrana po krvnim grupama dobra. I ako jeste da li bi ste mogli da mi preporucite adekvatan kuvar za 0 krvnu grupu. U napred hvala

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ishrana po krvnim grupama nije medicinski utemeljena, ali marketing je velika stvar. Kada se kaže da neko uradi analizu krvi radi određivanja dijete to se ne radi zbog utvrđivanja krvne grupe nego zbog utvrđivanja laboratorijskih vrednosti koje odražavaju stanje zdravlja ili bolesti. Nemojte mešati te stvari.