Nedavno sam bila kod nutricioniste i rekla mi je da moram da pijem oko 3l vode dnevno. U medjuvremenu, posle jedno nedelju dana sam dobila strasan svrab svuda po kozi i crvenilo. Kaze da je to zato sto izbacujem toksine iz sebe. Da li je to zaista zbog toga ili je moguc jos neki razlog tipa alergije na neku hranu i sl. ? Hvala

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Popiti 3 l vode je mnogo. Radije smatrajte da ta 3 l čine i supe, mleko, jogurt, sokovi, čajevi, kompoti koje popijete, a jedan deo vode dobijate i preko sočnog voća i povrća. Tako ostaje da pijete oko 5 čaša čiste tečnosti, koja ne sadrži šećer: ) ako jedete iste namirnice kao i ranije alergija nije verovatna. Ako ima novih namirnica, moguće. Ponovo ih izbacite iz ishrane pa ćete videti. . .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #54970

    • Ja sam nemanja bavim se sportom vec 8 god imao sam sporcku povredu ostranjeno mi je deo hrskavice pa me interesuje dali ce ikad porasti deo hraskavice??????? Pozz